Centrum bezpečné jízdy

CENTRUM BEZPEČNÉ JÍZDY
LIBROS Ostrava


www.centrum.libros.cz nebo www.odecetbodu.cz


V areálu společnosti Libor Václavík - LIBROS je situováno Centrum bezpečné jízdy.

Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava, je společným investičním i společenským projektem dvou partnerů . Statutárního města Ostravy a společnosti Libor Václavík - LIBROS Ostrava.

Stavba představuje samostatně vyčleněnou a ohraničenou plochu s asfaltovým povrchem, na které lze pomocí speciální technologie skrápění simulovat podmínky pro jízdu všech kategorií vozidel za kritických fyzikálních a adhezních podmínek.

Centrum bezpečné jízdy LIBROS OSTRAVA je vybaveno současnou evropskou nejmodernější technologií.

Skrápění ploch speciálními tryskami, kruhová smyková plocha, aquaplaningová vana nebo hlavní přímá smyková plocha .
Srdcem celé stavby Centra je speciální smyková deska pro simulaci náhlého smyku vozidla. Je dimenzována i pro nákladní vozidla a je v České republice jediná. Absolutní novinkou ve střední Evropě je použití speciální smykové desky pro motocyklisty, kteří si tak budou moci vyzkoušet své dovednosti pouze v tomto Centru.


 • Řidiči, ODEČTĚTE SI BODY !!! - Kurz pro odečet bodů

  Nepopulární trestné body si můžete umazat díky opravnému prostředku, který umožňuje ustanovení zákona č.374/2007 sb. a její prováděcí předpis 156/2008 Sb. • Základní kurz bezpečné jízdy

  Základní kurz bezpečné jízdy je určen pro zdokonalení ( osvěžení ) dovedností a schopností řidiče, které získal svou praxí a zároveń si uvědomuje svůj již rutinní způsob řízení vozidla . Kurz bezpečné jízdy je vhodný pro uchazeče , kteří se po získání řidičského oprávnění nemohli dostatečně věnovat praktickému řízení vozidla a ztratitli tak své získané dovednosti. Je určen rovněž pro uchazeče , kteří si chtějí dostatečně ověřit své stávající vlastní řidičské schopnosti a dovednosti a zároveň prověřit kvality svého vozidla s ohledem na jízdní vlastností vozu.

 • Bližší informace získáte na

  www.centrum.libros.cz nebo www.odecetbodu.cz


  tel.: 595 132 228 mob.: +420 732 894 914
  created by e-lite