Centrum bezpečné jízdy

[28. 8. 2009]
Ostrava je tady !!!

Společnost Libor Václavík - LIBROS ve spolupráci se statutárním městem OStrava a dalšími partnery připravuje na zářijiový víkend 25. - 27. 9. 2009 akci , která proběhne postupně na Prokešově náměstí v centru města , na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě a v areálu Vřesinské strže.

Přehlídka a ukázky jízd rozmanitých dopravních prostředků. Historie , současnost i budoucnost dopravy ve všech jejich podobách od sériových vozidel , přes závodní speciály až k vozidlům na alternativní pohon nebo dokonce nekonvenční dopravní prostředky individuální městské dopravy.

Součástí budou i ukázky techniky a vozového parku policie ČR, dálničního oddělení D 1 v Ostravě , Městské policie Ostrava , stejně jako Dopravního podniku OStrava nebo jiných organizací , které působí na území města.

Uzavřená Hlavní třída v Ostravě - Porubě nabídne divákům v sobotu 26.9. od 11 00 hod program ukázek dopravních prostředků vhodných pro jízdu na pozemní komunikaci, něděle 27.9. naopak přivítá diváky od 10 00 na Vřesinské strži , kde se představí technika pro jízdu v terénu.

Diváci se mohou těšit i na závěr projektu OStravské dopravní školičky , evropského projektu firmy LIBROS a města OStravy na podporu prevence bezpečné dopravy dětí.

Těšíme se na všechny diváky .Vstupné zdarma.

Více informací na www.ostravajetady.cz

Ing. Dalimil Frič

Centrum bezpečné jízdy LIBROS


created by e-lite