TRUCK TRIAL LIBROS

[7. 4. 2009]
Kalendář CZECH TEAMU TRUCK POLYGON OSTRAVA 2009

Letošní zima byla pro mnohé zdlouhavá a pro mnohé příležitostí k zimním sportům. Pro CZECH TEAM TRUCK POLYGON OSTRAVA  byla obdobím plánování kalendáře akcí právě na tuto sezónu, která by měla přinést zajímavá očekávání.

První z letošních akcí byla bezesporu pozvánka na kaskadérskou show 4. dubna 2009 na ostravské autoburze.  Společnost LIBROS se prostřednictvím jednoho z vozů TATRA stala partnerem této jinak čistě motocyklové show. Osmikolový , sedmnáctitunový kolos mezi jednostopými gladiátory přímo  dominoval a pomáhal dotvářet aranžmá vystoupení trialovému mistru Pavlu Balážovi.

Večerní kaskadérskou moto show , plnou světelných efektů a vysokootáčkových motorů dotvářela bezvadná divácká kulisa. Tato show jakoby symbolicky otevřela motoristickou sezónu na severu Moravy. Sezónu, která je výzvou i pro CZECH TEAM TRUCK POLYGON OSTRAVA.

V letošním roce je plánováno celkem čtrnáct významných akcí , které společnost LIBROS pořádá nebo je partnerem akce. Kalendář akcí se v tuto chvíli doplňuje a koriguje.

Budeme rádi pokud  příznivci CZECH TEAMU LIBROS budou navštěvovat naše stránky , kde najdou informace o plánovaných akcích včetně pozvánky pro všechny diváky.

 

Ing. Dalimil Frič

CZECH TEAM LIBROS

 


created by e-lite