TRUCK TRIAL LIBROS

[7. 5. 2009]
MOTORSHOW OSTRAVA - ČEZ ARÉNA

Za krásného počasí se poslední dubnový víkend konala jarní výstava automobilů a motocyklů , MOTORSHOW , ČEZ aréna , Ostrava.

Svátek příznivců vozidel , který probíhal v mnoha expozicích uvnitř ČEZ arény i na okolních parkovištích přilákal více než deset tisícc návštěvníků. Představily se jarní novinky na trhu vozidel a motocyklů , tuningové kity, příslušenství vozidel a mnoho dalších lákadel.

Součástí oficiálního programu bylo i vystoupení a demo ukázky vozidel TATRA 813 8x8 v úpravě Truck Trial ostravského LIBROSU. Několik vstupů do programu za účasti rekordmana a kaskadéra Davida Bryknara , který předváděl svůj souboj s patnáctitunovými kolosy bylo pro přihlížející diváky opravdovou lahůdkou.

Konfrontace člověka s technikou byla v tomto případě pečlivě připravena, této ukázce předcházel trénink za účasti TV NOVA .

Davidovy ukázky jsou opravdu nebezpečné , ale profesionál jeho formátu se na tato vystoupení připravuje s neobyčejnou důkladností.

Letošní rok je rokem překonání jeho vlastního rekordu z předešlých let. Letiště Leoše Janáčka v Mošnově bude na sklonku letošního léta dějištěm jeho pokusu o překonání rekordu v jízdě za automobilem. David bude v tomto případě atakovat rychlost 333 km/h.

www.bryknar.cz ; www.333.bryknar.cz  

Centrum bezpečné jízdy LIBROS a LIBROS TATRA TEAM OSTRAVA bude určitě u toho.

Držme mu palce !

 

autor D.F.


created by e-lite