TRUCK TRIAL LIBROS

[28. 8. 2009]
Flotila speciálů Tatra teamu LIBROS bude mít nový přírůstek

LIBROS TATRA TEAM , zní zkrácený název . Mezi příznivci i fanoušky však přežívá jednoduchý a výstižný název "librosácké tatrovky". Nespočet akcí , na kterých se tyto upravené vozy vyskytovaly přinášely divákům mnohá adrenalinová překvapení a nezepomenutelné zážitky.

Stávající flotilu třech speciálů TATRA 813 8x8 již brzy doplní v pořadí čtvrtý vůz. Tento vůz prošel v prázdninových měsících celkovou repasí . Kontrola a úprava podvozku a brzdové soustavy , vyladění motoru , výměna elektroinstalace , úprava palivové soustavy apod . Designový návrh nástavby vozu vychází ze starší osvědčené koncepce a pomocný rám dodává vozu potřebnou dynamiku a celkový vzhled. V současné době vrcholí práce na bezpečnostním ochranném rámu kabiny ,povrchových úpravách vozu včetně přípravy na lakování . Interiér kabiny bude mít týmový design a drobné úpravy a vylepšení oproti stávajícím vozům.

Celý vůz bude mít osobitý design a samozřejmě nový lak, jehož kvalita a odstín jistě potěší všechny příznivce LIBROS TATRA TEAMU.

Poděkování patří sponzorům , společnostem MIKOS, s.r.o., Aš , ATYP GROUP s.r.o. Hlučín , společnosti S4 Stavební, Olomouc a firmě Mrózek a.s., Bystřice nad Olší.

Vůz bude mít svou premiéru na akci Ostrava je tady !!! , město žije motorismem a bezpečnou dopravou ve dnech 25. - 27. září tohoto roku. www.ostravajetady.cz

Zveme všechny fanoušky

Ing. Dalimil Frič

manažer

CZECH TEAMU TRUCK POLYGON LIBROS OSTRAVA


created by e-lite