ŽELEZÁŘSTVÍ - VELKOOBCHOD

[6. 8. 2016]
FAB ENTR

DÁLKOVĚ OVLÁDANÝ ZÁMEK FAB ENTR

Ztrácíte vy nebo vaše děti klíče?
Zapomínáte při odchodu z domu zamykat?
Chcete umožnit přístup do vašeho domu svým známým třeba po dobu dovolené, ale neriskovat ztrátu klíčů?

Všechny tyto požadavky řeší inteligentní motorický zámek FAB ENTR, který vám umožní ovládat dveře přímo z vašeho Smartphonu či tabletu, pomocí PIN klávesnice, otiskem prstu nebo dálkovým ovládáním.

Užívejte si výhody chytrého zámku a vytvořte ze svých obyčejných dveří "chytré dveře".

Jaké výhody má elektronická vložka FAB ENTR?

• Už žádné klíče

Inteligentní motorický zámek FAB ENTR můžete ovládat pomocí svého Smartphonu, tabletu, PIN klávesnice nebo otiskem vašeho prstu.

• Bez požadavku na kabely

Motorický zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, které má výdrž až 3 měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě nutnosti baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou.

• Bezdrátové příslušenství

Stejně jako cylindrická vložka FAB ENTR, tak také PIN klávesnice, dálkové ovládání a čtečka prstu nepotřebuje ke své instalaci a ovládání žádné kabely.

• Automatické uzamčení dveří

Odcházíte z domu ve spěchu a nejste si jisti, zda jste zamkli dveře? Díky možnosti režimu automatického uzamčení dveří budete mít jistotu, že se po vašem odchodu dveře vždy uzamknou.

• Jednoduchá instalace

Díky kombinaci revolučních technologií a motorické cylindrické vložky není k instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.

• Maximální bezpečí

Motorická funkce zámku a automatická detekce zavření dveří zajistí, že dveře budou vždy uzamčeny a tedy bezpečné. Navíc kombinací s cylindrickou vložkou FAB 2000 ve 4. bezpečnostní třídě vytvoříte bezpečný přístupový systém k vašemu domu.

Sada FAB ENTR FAMILLY KIT inteligentní motorický zámek v balení pro vaši rodinu
obsahuje
- jednotku ENTR
- 2ks dálkové ovládání
- čtečku otisku prstu
- nabíječku
- bezdrátovou nabíječku
Vyberte velikost speciální vložky ENTR FAB 2000 od 31+35 do 50+50 dle vašich dveří a určete na které její straně má být jednotka FAB ENTR osazena. Standardně je speciální adaptér na "B" straně vložky.

Odkaz ke stažení prezentace k výrobku FAB ENTR v pdf naleznete zde http://download.libros.cz/fab_entr_popis.pdf

Další informace a Návody k výrobku FAB ENTR

V případě Vašeho zájmu o vystavené zboží kontaktujte prodejní oddělení společnosti LIBROS na tel.čísle 595 132 222 nebo příslušné obchodní zástupce.
Pro zvětšení obrázku otevřete přiložený SOUBOR KE STAŽENÍ. => =>

 (kB)


created by e-lite