Libros dveře, kliky, podlahy

Vsaďte na kvalitní a stabilní interiérové dveře. Interiérové dveře rozdělujeme podle konstrukce materiálu a povrchu na hladké dveře, které se skládají z lehkého dřevěného rámu; rámové dveře se také vyrábějí z lehkého dřevěného rámu; masivní dveře, tzv. venkovské jsou výplňové dveře z masivního dřeva s frézovanými profily ze slepovaného masivního dřeva; plechové dveře se obvykle používají v technických místnostech, sklepech nebo půdních vestavbách; skleněné dveře se zpravidla skládají z 8 mm bezpečnostního skla; posuvné dveře – prostorově úsporné, k dostání ve dvou provedeních, mohou zajíždět po stěně nebo do stěny (stavebního pouzdra).

Při výběru nových interiérových dveří nezapomeňte také na zárubeň a dveřního kování neboli kliky. Dveřní kování a kliky nabízíme v dostatečně širokém sortimentu tak, aby zákazník v nabídce našel kliky a dveřní kování vhodné právě do jeho interiéru. Věříme proto, že se v naší nabídce najde klika vhodná právě pro Váš dům, byt nebo kancelář.

Nabídku neustále doplňujeme o nové modely a akční zboží ve všech kategoriích. Z desítek různých vzorů si u nás vyberou domácí kutilové, tak architekti a stavební firmy.

Kontakt